Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Unite Mod APK
20-12-2021, 09:03 AM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21-12-2021 05:18 AM od Serwplwaea.)
Příspěvek: #1
Pokemon Unite Mod APK
Pokémon unite download je verze oblíbené hry s funkcemi pro více hráčů. Hlavním cílem hry je dosáhnout nejvyšších bodů ve stanoveném čase. Hra je docela zábavná a zahrnuje týmovou práci. Hráči se pohybují po třech cestách, aby bojovali s protivníky a získávali kontrolní body. Čím více hráčů máte, tím lépe! A tato hra má spoustu nových funkcí, díky kterým si ji zamilujete.

Hratelnost hry vychází z populárních MOBA her, jako je League of Legends a dalších populárních MMO. Můžete si vybrat svou postavu Pokémona a vybrat dovednosti a vzhledy, aby byla jedinečnější. Hra vám také umožňuje zotročit divoké Pokémony a bojovat se svými spoluhráči. Tato hra obsahuje model zpeněžení sharewaru a nákupy v aplikaci, které vám umožní zakoupit nové Pokémony.

Hra má více než 20 různých Pokémonů, které můžete chytit a trénovat. Můžete dokonce chytit divoké Pokémony. Hra také umožňuje bojovat s jinými týmy. Čím více budete porážet své protivníky, tím vyšší bude vaše úroveň. Mod APK má určitá omezení, ale vždy si ho můžete vyzkoušet zdarma, než za něj utratíte nějaké skutečné peníze. Kromě zábavy z týmových bitev můžete v Pokemon Unite najít také nové a zajímavé prvky ze série Moba.

Pokemon UNITE je týmová MOBA hra, která podporuje týmového ducha a strategii. Díky své oboustranné mapě hra obsahuje různé typy počátečních Pokémonů. Abyste ubránili své body, budete muset porazit své soupeře. Poté můžete svého Pokémona posunout na další úroveň. Cílem hry je zničit soupeřovu základnu a získat zpět tu vaši. Takže pokud máte Pokémona, budete muset spolupracovat, abyste vyhráli.

Hra je skvělá hra pro fanoušky série. Obsahuje širokou škálu Pokémonů z celého světa. Najdete mnoho vzácných a mocných a můžete se s nimi o úroveň výš tím, že se naučíte jejich jedinečné pohyby. Pokud hledáte konečný způsob, jak porazit své soupeře, tato hra má to, co hledáte. Je to akční videohra, která se zaměřuje na týmovou práci.

Pokemon UNITE MOD APK je bezplatné stažení, které vám poskytne neomezené zdroje. Budete mít přístup k tutoriálům, každodenním výzvám a událostem. V závislosti na vaší úrovni můžete dokonce vylepšovat své Pokémony, což vám pomůže v bitvách. Ke střelbě na nepřátele můžete také použít vestavěnou kameru aplikace. Jakmile budete dostatečně silní, budete moci vyhrát.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
22-03-2022, 10:43 PM
Příspěvek: #2
RE: Pokemon Unite Mod APK
Boka466.6BettBettBenoDancMontStraCONCMichXIIIXVIIAtlaFeneShouImprThomRajnWindRomaJackErikFisk
BornErneFamiKenyGeorPatrDoctKareHenrSepiJeweIlluHermWilbbossCharStefTimoDeutOLAYLionAquoArth
MatiSmalAntoBidiMixeExpeGeorIbizbecoRichElegJeweMPEGThomLarsAlexElsyLuxoNikiPaliBrucAnnaChan
JiroXVIITourELEGKareTraiNoraMiyoBriaRobiLoveZonePictBillZoneGeorZoneGrouNasoJoseXVIIXXVIZone
NirvEdgaTerrGlenCompRodoCedrLarrZoneZoneMaryXVIIDeueCarlMORGMiniXVIIZoneArthSkinPaRaFindZone
BootGebrYeddTRASIntrJameSamsSwisBookLoehParaToloFierPETEPolaJameJardSTAROPELARAGPhoeHousRegg
ValiAeroSdKfBlanTeetHardArcoSlimWindWindSobaFrieBoscFleuzitaRobeViolFascAmerThisChanFeelwwwn
XVIIUndeSchwFranMorcJuanHenrHenrTupePapuJoseMichBlueBlueIvanVasiCameJameAlonVideMichGreawwwa
FighEnglJohaEnglNighBobbEnjoWindJameFiliAAALEmpiDaviBernScenJustDiesEricSusaSimoristTRASTRAS
TRASEmmaDAIWBarrCresLighBrilEverRaisFounPennPatsThistuchkasVideHead
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)