Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stáhněte si Poppy Playtime
07-12-2021, 05:07 AM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: Včera 05:03 AM od OrbornePatrick.)
Příspěvek: #1
Stáhněte si Poppy Playtime
Pokud máte rádi strašidelné hry, možná budete chtít stáhnout descargar puppy playtime. Tato hra je logická adventura, ve které musíte řešit hádanky a plnit mise, abyste unikli z děsivé budovy. Budete moci odemknout mnoho oblastí a dveří, abyste mohli postupovat ve hře, ale při setkání s monstry musíte být opatrní a nepropadat panice. Tato hra se nedoporučuje pro ty, kteří se děsí představy hororových her, ale ti, kteří se rádi vyzývají, si tuto únikovou hru určitě užijí.

Hra je jednoduchá na hraní i pro děti. Má pohled z první osoby a skvělou grafiku. Ačkoli neexistuje žádné hodnocení PEGI, díky vysokému hodnocení terorismu je hra vhodná pro děti. Má také atmosférický soundtrack, který vás udrží po celou dobu hry. Ti, kteří jsou citliví na hororové hry, se mohou této hře vyhnout, protože obsahuje děsivé scény. Pokud je to vaše první zkušenost s touto hrou, toto dobrodružství si zamilujete!

Přestože se jedná o adventuru, Poppy Playtime se od ostatních podobných her liší. Zahrnuje útěk z továrny na hračky a hračkářství. Hra má více než 500 úrovní a velké množství hraček. Musíte je dokončit, aniž byste se nechali chytit příšerami nebo spadli do pastí. Není snadné dostat se z hračkářské dílny, takže nezapomeňte zůstat v klidu a soustředit se na dokončení každé místnosti.

Pokud hledáte snadno hratelnou adventuru, nemůžete Poppy Playtime ignorovat. Je to 40minutová hra se skvělou grafikou a pohledem z první osoby. Ve hře je několik různých režimů a dokonce si můžete vyzkoušet nový herní režim s názvem Tough Nightmare! A nezapomeňte níže zanechat komentář, aby ostatní věděli, co si o této aplikaci myslíte.

Jako hororová hra je Poppy Playtime skvělou volbou pro hráče. Jeho grafika je skvělá a z pohledu první osoby je hra neuvěřitelně děsivá. Soundtrack je taky tak akorát. Není nic děsivějšího než postříkání zombie do obličeje. Hra v Poppy Playtime je zábavným zážitkem pro všechny věkové kategorie. Pokud hledáte děsivé dobrodružství, tato hra je pro vás.

Pokud jste milovníkem hororových her, pak se vám bude líbit toto stažení zdarma. Hra je nejen zábavná, ale také velmi zábavná! Jeho grafika je velmi dobrá a pohled z pohledu první osoby z ní dělá velmi oblíbenou hru. Nejlepší je ale použít oficiální verzi. Abyste se vyhnuli virům, budete potřebovat renomovaný antivirový program. Můžete také vyhledat cracknutou verzi Poppy Playtime online.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)