Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak si zdarma stáhnout vyzváněcí tón pro mobil
28-02-2022, 11:33 AM
Příspěvek: #1
Jak si zdarma stáhnout vyzváněcí tón pro mobil
Pokud používáte Mac, můžete použít iTunes ke stažení bezplatných vyzváněcích tónů. Aplikace umožňuje vyhledávat a procházet seznam dostupných vyzváněcích tónů. Pokud používáte telefon Android, budete vyzváni, abyste Zedge povolili stažení souboru. Poté se můžete rozhodnout, zda jej nainstalujete do počítače Mac nebo PC. Pokud používáte Windows, můžete si do PC nebo Mac nainstalovat iTunes.

dzwonek

iTunes je další bezplatný způsob stahování vyzváněcích tónů. Jeho knihovna vyzváněcích tónů obsahuje tisíce skladeb, včetně mnoha bezplatných. Pomocí aplikace můžete procházet tyto skladby a vybrat si tu, kterou si chcete stáhnout do telefonu. U nové sms si dokonce můžete nastavit odpovídající sms. Když pak potřebujete odeslat textovou zprávu, můžete ji odeslat na telefon dané osoby.

Dalším způsobem, jak stáhnout vyzváněcí tóny pro váš iPhone, je připojení telefonu k počítači. To usnadní přenos hudby do zařízení Android. Jakmile vyberete požadovanou skladbu, můžete si vybrat ze seznamu dostupných skladeb. Můžete také přidat vlastní vyzváněcí tón pro svůj telefon nahráním stejného zvukového souboru do obou zařízení. Můžete také nahrát vyzváněcí tóny pro váš iPhone. Kromě stahování vyzváněcích tónů je můžete také importovat do svého iPhone.

Další možností, jak si zdarma stáhnout vyzváněcí tón, je použití aplikace s názvem Free Music Ringtones. Tato aplikace vám umožňuje stáhnout si nepřeberné množství vyzváněcích tónů do vašeho mobilního telefonu a poslouchat je na smartphonu nebo MP3 přehrávači. Jakmile si stáhnete vyzváněcí tón, můžete jej použít jako upozornění do telefonu. Ty jsou také populární ve Spojených státech a Kanadě. Některé z vyzváněcích tónů, které si můžete stáhnout zdarma, jsou rozděleny do kategorií podle žánru a oblíbenosti.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)