Téma uzavřeno 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový vzhled fóra
14-10-2012, 02:42 PM
Příspěvek: #1
Nový vzhled fóra
Jak jsem slíbil, změnil jsem během tohoto víkendu vzhled fóra. Nový vzhled měl sice určité mouchy, které jsme museli opravit také, ale oproti původnímu vzhledu už v něm nejsou přítomny drobné anglické výrazy, které nešlo změnit příliš snadno. Proto jsem šel cestou změny vzhledu fóra Smile Ať se vám nový vzhled líbí Smile Váš admin Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
14-10-2012, 11:24 PM
Příspěvek: #2
RE: Nový vzhled fóra
Nový vzhled je docela fajn, ale prosím o ztmavnění textu alespoň samotného příspěvku. Příliš mnoho šedé snižuje čitelnost, což je u diskusního fora docela zásadní věc ;-).
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
15-10-2012, 09:02 AM
Příspěvek: #3
RE: Nový vzhled fóra
jose: Výborná připomínka, poladím Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
18-10-2012, 08:18 PM
Příspěvek: #4
RE: Nový vzhled fóra
jose: Poladěno Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
18-10-2012, 08:35 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 18-10-2012 08:35 PM od jose.)
Příspěvek: #5
RE: Nový vzhled fóra
(18-10-2012 08:18 PM)admin napsal(a):  jose: Poladěno Smile

admin: Tak nevím, jestli mám něco s monitorem, ale já žádnou změnu nezaregistroval :-( Kdyby to šlo, nahraju obrázek, ale vložit obrázek jde jen z webové adresy.

Každopádně moc chválím zelené nadpisky, které jsou pěkně výrazné a dobře čitelné, ale text samotného příspěvku je stále stejná šeď jako dříve.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
19-10-2012, 10:19 AM
Příspěvek: #6
RE: Nový vzhled fóra
jose: Mně se text zobrazuje černě, tak nevím Smile Každopádně jsem rád, že se vám líbí zelené nadpisky Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
19-10-2012, 05:34 PM
Příspěvek: #7
RE: Nový vzhled fóra
admin: Už mám černý text taky - chtělo to klasický ajťácký postup: restartovat ;-) Díky, takhle je vzhled fora celkově živější a přehlednější.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
19-10-2012, 10:10 PM
Příspěvek: #8
RE: Nový vzhled fóra
Díky, to jsem rád Smile
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Téma uzavřeno 


Skok na fórum:


Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)