Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Překlad Komputeka
16-10-2012, 10:44 AM
Příspěvek: #1
Překlad Komputeka
Ahoj,

už před časem jsem chtěl založit českou část Komputeka. Když jsem ale napsal na adresu, která byla u projektu uvedena, nikdo mi neodpověděl. Neznáte někdo někoho odpovědného za tento projekt? Teď se do toho určitě nepustím, protože na to nemám čas, ale alespoň chci mít nějaký kontakt, kam se můžu ve správný čas obrátit.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
16-10-2012, 09:39 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-10-2012 09:41 PM od Pavla Dvořáková.)
Příspěvek: #2
RE: Překlad Komputeka
"Otcem" celého projektu je Yves Nevelsteen z Belgie (yves.nevelsteen(zavináč)gmail.com.

(16-10-2012 09:39 PM)Pavla Dvořáková napsal(a):  "Otcem" celého projektu je Yves Nevelsteen z Belgie yves.nevelsteen(zavináč)gmail.com.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
12-06-2020, 04:53 PM
Příspěvek: #3
Love reading this page :)
Love checking out this site :) Btw, I highly suggest this web site site not to mention this her explanation page or take a look at this read this post here page along with this hop over to this site site and don't forget this go to this website page and finally this click to investigate site is great too. Also worth mentioning is this resources website, as well as check that website and finally this go to this website forum and always this explanation page, as well as like this site not to mention this more about the author site or take a look at this visit this website site along with this find more info

https://mastiffmaster.com/how-to-groom-y...llmastiff/
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)