Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dabovanie filmu
15-10-2012, 12:25 AM
Příspěvek: #1
Dabovanie filmu
Som veľmi rád , že toto forum vzniklo. Preto využívam túto možnosť a chcem Vám predstaviť veľmi zujímavý film, ktorý bol natočený v tomto roku a zaujímavým sposobom vysvetľuje mnohé problémy dnešného sveta. A čo viac, film je voľne šíritelný, takže nepotrebuje žiadne finančné zaťaženie pokiaľ sa nebude predávať. Je nadabovaný v 65 jazykoch sveta a preto by bola škoda aby nebol k dispozícii aj v esperante. Na youtube si ho možete pozrieť v slovenskom znení :
http://www.youtube.com/watch?v=BEAPbmhpfZY
Napíšte mi prosím Váš názor a prípadne možnosť pomoci pri odpísaní určitej jeho časti a preložení do esperanta , pri následnej kontrole textov a pri samotnom jeho dabovaní. Film nie je hraný a tak je ľahko ho dabovať i nehercami. Technika na to je. Film sa rozdelí do slučiek , ktoré budu trvať od 3 do 20 minút, podľa potreby a každá táto slučka sa bude nahrávať samostatne, takže nie je potrebné aby pri dabingu boli k dispozícii všetci dabléri.
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět s citací příspěvku
15-10-2012, 07:06 PM (Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15-10-2012 07:06 PM od Vitto.)
Příspěvek: #2
RE: Dabovanie filmu
Dabovat jsem si chtel vzdycky zkusit, hold, moje moznosti nedovoluji se do tohoto zapojit.

Vitto - La Eterna Frenezulo
15-10-2012, 09:50 PM
Příspěvek: #3
(15-10-2012 07:06 PM)Vitto napsal(a):  Dabovat jsem si chtel vzdycky zkusit, hold, moje moznosti nedovoluji se do tohoto zapojit.
jak to ? Moznosti jsou , staci i chut
15-10-2012, 10:58 PM
Příspěvek: #4
(15-10-2012 09:50 PM)Paŭlo VS napsal(a):  jak to ? Moznosti jsou , staci i chut

Chuť je, ale není na co dabovat.

Vitto - La Eterna Frenezulo
16-10-2012, 10:38 AM
Příspěvek: #5
Taky jsem si chtěl vždycky zkusit něco nadabovat a myslím si i, že dabing má (zejména pro začátečníky) mnohem větší hodnotu než titulky. Bohužel poslední dobou nemám moc čas, takže snad jen menší role. Film jsem zatím neviděl.
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)